Koop Online

 
Foto van StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
 

StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s  De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt maximale Gigabit-snelheden voor optimale prestaties en schaalbaarheid.

Prijs: €627.99 Bij Kabeldirect

EAN: 0065030846219

Merk: StarTech

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
StarTech Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s €627.99 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
 

StarTech 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km

De MCMGBSC15EU Ethernet Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding? 1000Base-T Ethernet en 1000Base-LH optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via single-mode...

€164.19
Meer Informatie

 
Foto van StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
 

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Met de ET1000S40LC2 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (LC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen. De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing...

vanaf  €439.00
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s
 

StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s

Met de ET91000SC2 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 550m) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via multimode glasvezel tot op 550m verlengen. De Gigabit Ethernet naar multi-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor...

vanaf  €160.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km
 

StarTech 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen.  De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele...

€480.67
Meer Informatie

 
Foto van StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km
 

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km

Met de ET90110SM302 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC (30 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 30 km verlengen. De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100...

vanaf  €191.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer StarTech artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens:
2000 Mbit/s
Converter input interface:
1000Base-T
Converter output interface:
1000Base-LX,1000Base-SX
Ethernet interface type:
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden:
1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X:
Ja
Duplex systeem:
Volledig, Half

Poorten & interfaces
Vezel-optische connector:
SC
Connectiviteitstechnologie:
Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten:
1
Fibre channel-poorten:
1
Aansluiting voor netstroomadapter:
Ja

Prestatie
Maximaal bereik:
40000 m
Golflengte:
1310 nm
Draad modus structuur:
Single-mode
Mean time between failures (MTBF):
65000 uur

Design
Intern:
Nee
Kleur van het product:
Zwart
RoHS compliance:
Ja
Certificering:
CE, FCC

Energie
Spanning:
12 V
Output current:
1 A
Typisch stroomverbruik:
4 W
Externe adapter:
Ja

Beheerfuncties
Plug and play:
Ja

Gewicht en omvang
Gewicht:
600 g

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag:
-10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf:
10 - 90 procent

Verpakking
Breedte verpakking:
140 mm
Diepte verpakking:
205 mm
Hoogte verpakking:
91 mm
Gewicht verpakking:
700 g

Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding:
Ja

Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH):
95 x 160 x 20 mm
Full duplex:
Ja