Koop Online

 
Foto van Sg220-50p Poe/Ge/Ge/Sma/48
 

Sg220-50p Poe/Ge/Ge/Sma/48

Beste Prijs: €676.00 Bij 4Launch

EAN: 0882658625145

Merk: Cisco

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Webwinkel Product Naam Prijs  
Cisco Switch SG220-50P 48P 1Gbit, 2x SFP, PoE+ €676.00 Bezoek webwinkel
Sg220-50p Poe/Ge/Ge/Sma/48 €699.00 Bezoek webwinkel
SG220-50P €699.00 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van Sg220-26 Ge/Ge/Sma/24
 

Sg220-26 Ge/Ge/Sma/24

De Cisco Small Business 220 Series Smart Plus Switches overbruggen het gat tussen managed en smart switches om jou het beste van beide te geven. De 220-serie biedt verschillende beveiligingsmogelijkheden, zodat je erop kunt vertrouwen dat je de bescherming...

vanaf  €171.00
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van Sg220-26p Poe/Ge/Ge/Sma/24
 

Sg220-26p Poe/Ge/Ge/Sma/24

De Cisco Small Business 220 Series Smart Plus Switches overbruggen het gat tussen managed en smart switches om jou het beste van beide te geven. De 220-serie biedt verschillende beveiligingsmogelijkheden, zodat je erop kunt vertrouwen dat je de bescherming...

vanaf  €346.00
Vergelijk 3 Prijzen

 
 
 
vanaf  €19.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 co (GLC-T=)
 

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 co (GLC-T=)

The 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on standard Category 5 wiring and has an RJ-45 connector. See your router installation and configuration guide...

vanaf  €285.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF (SFP-10G-LR=)
 

Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF (SFP-10G-LR=)

The Cisco 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest...

vanaf  €1625.00
Vergelijk 2 Prijzen

Meer Cisco artikelen >>