Koop Online

 
Foto van ST connector - Singlemode - Techtube Pro
 

ST connector - Singlemode - Techtube Pro

ST connector - Singlemode - Techtube Pro

Prijs: €2.95 Bij Allekabels

EAN: 4049759023409

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ST connector - Singlemode - Techtube Pro €2.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van LC connector - Singlemode - Techtube Pro
 

LC connector - Singlemode - Techtube Pro

LC connector - Singlemode Simplex singlemode Geschikt voor 1.8 mm glasvezel 126 µm ferrule keramische fitting

€2.95
Meer Informatie

 
Foto van LC - LC Singlemode glasvezel adapter - Techtube Pro
 

LC - LC Singlemode glasvezel adapter - Techtube Pro

LC - LC glasvezel adapter, Type: Singlemode, Aansluiting 1: LC/APC Female, Aansluiting 2: LC/APC Female.

€5.95
Meer Informatie

 
Foto van SC - SC Singlemode glasvezel adapter - Techtube Pro
 

SC - SC Singlemode glasvezel adapter - Techtube Pro

SC - SC glasvezel adapter, Type: Singlemode, Aansluiting 1: SC/APC Female, Aansluiting 2: SC/APC Female.

€2.95
Meer Informatie

 
Foto van FC connector - Multimode - Techtube Pro
 

FC connector - Multimode - Techtube Pro

FC connector - Multimode Simplex multimode Geschikt voor 2.8 mm glasvezel keramische fitting

€2.95
Meer Informatie

 
Foto van LC connector - Multimode - Techtube Pro
 

LC connector - Multimode - Techtube Pro

LC connector - Multimode Simplex multimode Geschikt voor 1.8 mm glasvezel 127 µm ferrule keramische fitting

€2.50
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...