Koop Online

 
Foto van SC duplex clip - Techtube Pro
 

SC duplex clip - Techtube Pro

SC duplex clip - Techtube Pro

Prijs: €0.45 Bij Allekabels

EAN: 4049759023362

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
SC duplex clip - Techtube Pro €0.45 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van LC duplex clip - Techtube Pro
 

LC duplex clip - Techtube Pro

LC duplex clip - Transparant Om twee LC connectors te verbinden, Geschikt voor 1.8 mm glasvezel.

€0.30
Meer Informatie

 
Foto van SC/SC duplex adapter Multimode OM3 - Techtube Pro
 

SC/SC duplex adapter Multimode OM3 - Techtube Pro

SC/SC Duplex Adapter Multimode OM3, Type: Multimode OM3, Kleur: Aqua, Mantel: Keramisch.

€2.95
Meer Informatie

 
Foto van 12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 12 LC Duplex gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

 
Foto van 12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro
 

12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Gemonteerd 12 ST pigtails coloured OS2 aansluitingen Wordt geleverd met ST adapters Dimensies: 433x44.5x244 mm Maximaal 1 splice cassettes Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€99.95
Meer Informatie

 
Foto van 24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 24 ST gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...