Koop Online

 
Foto van SC Glasvezel Converter - Delock
 

SC Glasvezel Converter - Delock

SC Glasvezel Converter - Delock

Prijs: €79.95 Bij Allekabels

EAN: 4043619862160

Merk: Delock

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
SC Glasvezel Converter - Delock €79.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van DeLOCK Media Converter 1000Base-T to SFP
 

DeLOCK Media Converter 1000Base-T to SFP

Glasvezel Media Converter, Type: Gigabit Ethernet Glasvezel, Dip switch, Afmetingen: 95x70x26mm, Aansluiting 1: SFP/MiniGBIC Female, Aansluiting 2: RJ45 Female, Snelheid: 1000 Mbit.

vanaf  €59.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van DeLOCK 86348 glasvezeladapter
 

DeLOCK 86348 glasvezeladapter

Keystone - Wit, Type: ST Simplex Multimode, Aansluiting 1: ST Simplex, Aansluiting 2: ST Simplex.

vanaf  €4.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm
 

DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm

SFP Module, Type: LC Duplex, Vezel: Single Mode - 9/125μm, Ondersteuning: SFP MSA, SFF-8472, Aansluiting: LC Female, Overdrachtssnelheid: max. 1.25 Gb/s.

vanaf  €34.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van DeLOCK 86199 netwerk transceiver module
 

DeLOCK 86199 netwerk transceiver module

SFP+ Module, Type: LC Duplex, Vezel: Multi Mode - 50/125μm, Ondersteuning: SFF-8431, Aansluiting: LC Female, Overdrachtssnelheid: max. 10 Gb/s.

vanaf  €54.50
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van DeLOCK 86206 netwerk transceiver module
 

DeLOCK 86206 netwerk transceiver module

SFP Module, Type: CAT 5E, Ondersteuning: SFP MSA, SFF-8472, Aansluiting: RJ45, Overdrachtssnelheid: max. 1.25 Gb/s.

vanaf  €59.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer Delock artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...