Koop Online

 
Foto van Mini Zipcord kabel - Techtube Pro
 

Mini Zipcord kabel - Techtube Pro

Mini Zipcord kabel - Techtube Pro

Prijs: €1.25 Bij Allekabels

EAN: 4049759024093

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Mini Zipcord kabel - Techtube Pro €1.25 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Zipcord kabel - Techtube Pro
 

Zipcord kabel - Techtube Pro

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2 Type: Zipcord indoor, Voor binnenshuis gebruik Aantal glasvezels per kern: 2x1 Trekbelasting: 400 N Buitendiameter: 2.8 x 5.8 mm Per meter.

€1.50
Meer Informatie

 
Foto van Break-out kabel - Techtube Pro
 

Break-out kabel - Techtube Pro

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2 Type: Breakout indoor kabel Voor binnenshuis gebruik Aantal glasvezels per kern: 2 Trekbelasting: 400 N Buitendiameter: 3.9 x 6.8 mm Per meter.

€1.75
Meer Informatie

 
Foto van Multifiber kabel - Techtube Pro
 

Multifiber kabel - Techtube Pro

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2 Type: Multifiber indoor kabel, Voor binnenshuis gebruik Aantal glasvezels per kern: 4 Trekbelasting: 600 N Buitendiameter: 4.2 mm Per meter.

€1.50
Meer Informatie

 
Foto van Glasvezel kabel - SC - SC - OS2 - 2 meter - Techtube Pro
 

Glasvezel kabel - SC - SC - OS2 - 2 meter - Techtube Pro

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OS2rnSC Glasvezel Male naar,rnSC Glasvezel Male,rnSimplex 9/125μmrnSingle Mode OS2, LSZH,rn2 meter.

€8.95
Meer Informatie

 
Foto van 12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 12 LC Duplex gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...