Koop Online

 
Foto van KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLM-A]
 

KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLM-A]

KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLM-A]

Beste Prijs: €35.95 Bij Megekko

EAN: 8716065191066

Merk: KTI

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLM-A] €35.95 Bezoek webwinkel
KTI SFP-GLM-A - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - LC multi-modus - maximaal... €37.51 Bezoek webwinkel
Sfpglm mod ks1080/2000 - ACT €41.39 Bezoek webwinkel
KTI Networks SFP-GLM-A Mode: Multimode SX SFP Module €44.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLS-10-A]
 
vanaf  €43.50
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van KTI Networks SFP-FC-M-A netwerk transceiver module
 

KTI Networks SFP-FC-M-A netwerk transceiver module

Veel switches zijn tegenwoordig uitgevoerd met optionele SFP ingangen. Met deze SFP ingangen kunt u de switch flexibeler inzetten en kiest u aan de hand van de applicatie welke SFP module u gaat gebruiken. Dit product betreft een SFP fiber transceiver...

€43.95
Meer Informatie

 
Foto van KTI Networks KCD-300 - [KCD-300-C]
 

KTI Networks KCD-300 - [KCD-300-C]

Deze industrile mediaconverter biedt industrile betrouwbaarheid bij het omvormen van koper naar fiber ethernet. Met de uitgebreide configuratiemogelijkheden is deze converter vrijwel altijd aan te passen aan de benodigde applicatie. Wordt geleverd inclusief...

€173.90
Meer Informatie

 
Foto van KTI Networks KCD-300 - [KCD-300-T]
 

KTI Networks KCD-300 - [KCD-300-T]

The industrial KCD-300 media converter series provides industrial strength Ethernet copper-to-fiber media conversion, allowing for 10Base-T-100Base-FX or 100Base-TX-100Base-FX over multi-mode or optional single-mode fiber optical media.Technical Specifications-...

€179.90
Meer Informatie

 
Foto van KTI Networks KGC-300
 

KTI Networks KGC-300

Twisted pair/fiber mediaconverter 1000 Base

vanaf  €114.60
Vergelijk 3 Prijzen

Meer KTI artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...