Koop Online

Intronics RJ female - RJ female 1:1 - [TD1016]

Beste Prijs: €3.95 Bij Megekko

EAN: 8716065132649

Merk: Intronics

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Intronics RJ female - RJ female 1:1 - [TD1016] €3.95 Bezoek webwinkel
Mod kopp. rj12 1:1 st - ACT €8.82 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Intronics HDMI gender changer adapter female - female
 
€23.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50/125 OM4
 

Intronics Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50/125 OM4

Ideaal voor multi-fiber connecties in LAN/SAN omgevingen gebaseerd op 10GBase Ethernet of Infinibasnd High Speed Clustering- EAN: 8716065275483 - Vendorcode: RL9802

€239.00
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Seriële printerkabel 25 pin D-sub female - 25 pin D-sub female
 

Intronics Seriële printerkabel 25 pin D-sub female - 25 pin D-sub female

Seriële printerkabel D-sub 25-polig female - D-sub 25-polig female

vanaf  €7.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Intronics RJ female - RJ female 1:1 - [TD1018]
 
vanaf  €4.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Intronics RJ female - RJ female gekruist
 

Intronics RJ female - RJ female gekruist

RJ female - RJ female gekruist

vanaf  €3.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer Intronics artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Poorten & interfaces
Aansluiting 1:
RJ-12
Aansluiting 2:
RJ-12
Geslacht connector:
Female connector / Female connector

Prestatie
Kleur van het product:
Grijs