Koop Online

Intronics PSTN ADSL splitter

Intronics PSTN ADSL splitter PSTN ADSL splitterADSL splitter voor PSTN lijnen.

Beste Prijs: €6.95 Bij Megekko, Allekabels

EAN: 8716065213522

Merk: Intronics

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Intronics PSTN ADSL splitter €6.95 Bezoek webwinkel
Pstn adsl splitter - ACT €6.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Intronics Lijnsplitter ADSL België
 

Intronics Lijnsplitter ADSL België

Lijnsplitter ADSL België

vanaf  €6.75
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Intronics Fiber optic LC-APC duplex adapter
 

Intronics Fiber optic LC-APC duplex adapter

- Te gebruiken voor singlemode OS1 (9/125 µm)- LC-APC duplex - LC-APC duplex- Keramisch- = 0.2 [email protected] nm dB- > 65 [email protected] nm dB- Groen- EAN: 8716065288476 - Vendorcode: EA9007

€4.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3
 

Intronics Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3

- Te gebruiken voor OM3 (50/125 µm)- LC duplex - LC duplex- Zirconia ZrO2- = 0.2 [email protected] nm dB- >60 dB- Aqua- EAN: 8716065288452 - Vendorcode: EA9005

€4.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4
 

Intronics Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4

- Te gebruiken voor OM4 (50/125 µm)- LC duplex - LC duplex- Zirconia ZrO2- = [email protected] dB- >60 dB- Violet- EAN: 8716065288469 - Vendorcode: EA9006

€4.95
Meer Informatie

 
Foto van Intronics Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4
 

Intronics Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4

- Te gebruiken voor OM3/OM4 (50/125 µm)- LC quad - LC quad- Zirconia ZrO2- = [email protected] dB- Aqua- EAN: 8716065288483 - Vendorcode: EA9008

€5.95
Meer Informatie

Meer Intronics artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...