Koop Online

 
Foto van Intellinet ILWL D5-SCLC-050 5m SC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel
 

Intellinet ILWL D5-SCLC-050 5m SC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel

Intellinet ILWL D5-SCLC-050 5m SC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM2 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand.

Beste Prijs: €11.99 Bij Alternate

EAN: 4049759022600

Merk: Divers

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Glasvezel LC/SC 50/125µ OM2 LSZH, 5 meter €11.99 Bezoek webwinkel
LC naar SC - 5 meter - Techtube Pro €13.95 Bezoek webwinkel
Intellinet ILWL D5-SCLC-050 5m SC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel €16.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Intellinet ILWL D5-LCLC-010 1m LC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel
 

Intellinet ILWL D5-LCLC-010 1m LC LC Zwart, Oranje, Rood Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 1 meter.

vanaf  €8.89
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van Valueline CABLE-111 parallelle kabel
 

Valueline CABLE-111 parallelle kabel

Deze kabel wordt vaak gebruikt voor het aansluiten van printers of andere parallelle apparaten

vanaf  €4.99
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik K8100RT.15 U/UTP (UTP) Rood 15m Cat6 netwerkkabel
 

EFB Elektronik K8100RT.15 U/UTP (UTP) Rood 15m Cat6 netwerkkabel

Deze patchkabel is geschikt voor het verbinden van bijvoorbeeld computers met een hub of switch binnen een 10/100/1000 Mbit Ethernet netwerk. De kabel is Cat.6 U/UTP en heeft RJ-45 stekkers.

vanaf  €19.99
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik K8100SW.20 U/UTP (UTP) Zwart 20m Cat6 netwerkkabel
 

EFB Elektronik K8100SW.20 U/UTP (UTP) Zwart 20m Cat6 netwerkkabel

Deze patchkabel is geschikt voor het verbinden van bijvoorbeeld computers met een hub of switch binnen een 10/100/1000 Mbit Ethernet netwerk. De kabel is Cat.6 U/UTP en heeft RJ-45 stekkers.

vanaf  €24.99
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik 10m Cat6 Patch - [K8100SW.10]
 

EFB Elektronik 10m Cat6 Patch - [K8100SW.10]

Deze patchkabel is geschikt voor het verbinden van bijvoorbeeld computers met een hub of switch binnen een 10/100/1000 Mbit Ethernet netwerk. De kabel is Cat.6 U/UTP en heeft RJ-45 stekkers.

vanaf  €14.99
Vergelijk 2 Prijzen

Meer Divers artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...