Koop Online

 
Foto van Ewent EW3154 optical mouse usb ps2
 

Ewent EW3154 optical mouse usb ps2

Ewent EW3154 optical mouse usb ps2 Met deze bedrade optische muis die een precisie van 1000dpi heeft kun je gemakkelijk en voordelig al je computerwerkzaamheden.

Beste Prijs: €8.90 Bij Kabeldirect

EAN: 8716065238587

Merk: Ewent

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Optische muis USB en PS2 zwart €8.90 Bezoek webwinkel
Ewent EW3154 optical mouse usb ps2 €10.95 Bezoek webwinkel
Eminent EM3154 Optical Mouse €13.75 Bezoek webwinkel
Optische Muis - Ewent €16.21 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Ewent - Vertical Ergonomic Mouse - Usb
 

Ewent - Vertical Ergonomic Mouse - Usb

Merk: Ewent - EW3156, Type: Bedraad - USB, Geschikt voor: Rechtshandig, Sensor: Optisch, DPI: tot 1.000, Aantal knoppen: 5, Kabellengte: 1.25 meter.

vanaf  €14.99
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van Ewent Wireless Ergonomic Mouse muis 1600 DPI Rechtshandig
 

Ewent Wireless Ergonomic Mouse muis 1600 DPI Rechtshandig

Deze verticale ergonomische muis zorgt voor een betere werkhouding en is dé oplossing voor veel mensen die meerdere uren per dag besteden achter een computer. Door het gebruik van deze ergonomische muis kunnen veelvoorkomende hand/muis-gerelateerde klachten...

vanaf  €28.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van Ewent 4 Poorts Usb-C 3.0 Hub
 

Ewent 4 Poorts Usb-C 3.0 Hub

De 4 poorts USB 3.0 hub van het merk Ewent zorgt ervoor dat u eenvoudig uw USB 3.0 en 2.0 apparaten kunt aansluiten op een apparaat dat alleen over een USB 3.1 C aansluiting beschikt. De hub werkt direct (Plug&Play) en er is geen overige voeding voor...

vanaf  €22.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van Ewent EL8601
 

Ewent EL8601

Ewent 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenGlasvezelkabel: PatchcordKabellengte: 1 mBuitendiameter: 2 mmKabelmantel: LSZHConnector type: LC/SCConnector A: LC male (x2)Polishing A: PCConnector B: SC male...

vanaf  €9.25
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van Ewent EL8602
 

Ewent EL8602

Ewent 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenGlasvezelkabel: PatchcordKabellengte: 2 mBuitendiameter: 2 mmKabelmantel: LSZHConnector type: LC/SCConnector A: LC male (x2)Polishing A: PCConnector B: SC male...

vanaf  €10.25
Vergelijk 2 Prijzen

Meer Ewent artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Invoerapparaat
Aansluiting:
USB+PS/2
Bedoeld voor:
Kantoor
Aantal knoppen:
3
Scroll type:
Wiel
Bewegingsdetectietechnologie:
Optisch
Bewegingsresolutie:
1000 DPI
Aanbevolen gebruik:
PC
Scroll:
Ja
Aantal scroll wheels:
1
Scroll richtingen:
Verticaal
Geïntegreerd Keypad:
Nee

Design
Vormfactor:
Ambidextrous
Kleur van het product:
Zwart, Grijs
Belichting:
Nee
Oppervlakte kleur:
Monotoon

Ergonomie
Aanpasbaar gewicht:
Nee

Energie
Stroombron:
Kabel

Gewicht en omvang
Breedte:
113 mm
Diepte:
55 mm
Hoogte:
35 mm
Gewicht muis:
66 g

Verpakking
Type verpakking:
Blister

Overige specificaties
Aantal inbegrepen producten:
1 stuk(s)
Connectiviteitstechnologie:
Bedraad