Koop Online

 
Foto van Equip LC/LС 9/125μm 5.0m
 

Equip LC/LС 9/125μm 5.0m

Beste Prijs: €13.95 Bij Megekko

EAN: 4015867176726

Merk: Equip

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Equip LC/LС 9/125μm 5.0m €13.95 Bezoek webwinkel
Kabel LWL LC/LC 09/125µ 5m - Quality4All €14.52 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van Equip 3.5mm/2x RCA 2.5m
 
€3.49
Meer Informatie

 
Foto van Equip 3.5mm/3.5mm 2.0m
 
€3.49
Meer Informatie

 
Foto van Equip 3.5mm/3.5mm 2.5m
 
€3.29
Meer Informatie

 
 
 
€6.95
Meer Informatie

 
Foto van Equip Cat.6 RJ-45
 
€33.95
Meer Informatie

Meer Equip artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
5 m
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
LC
Aansluiting 2:
LC
Kleur kabel:
Geel
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
REACH geschikt:
Ja
Draad modus structuur:
Single-mode
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij
Geslacht:
Mannelijk/Mannelijk
Verlies van insertion:
0,3 dB
RoHS compliance:
Ja

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C
Temperatuur bij opslag:
-40 - 80 °C