Koop Online

 
Foto van EFB Elektronik O3483.2 2m LC Multi, Multi kleuren Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O3483.2 2m LC Multi, Multi kleuren Glasvezel kabel

EFB Elektronik O3483.2 2m LC Multi, Multi kleuren Glasvezel kabel

Beste Prijs: €58.50 Bij Allekabels

EAN: 4049759065560

Merk: EFB Elektronik

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Fibre pigtail 12 set LC 50/ 125æ, OM4, 2 m - Techtube Pro €58.50 Bezoek webwinkel
EFB Elektronik O3483.2 2m LC Multi, Multi kleuren Glasvezel kabel €89.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik SC 50/125µ OM4 2m 2m SC OM4 Multi, Multi kleuren Glasvezel kabel
 
vanaf  €49.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik LC-LC 9/125 25m 25m LC LC OS2 Geel Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik LC-LC 9/125 25m 25m LC LC OS2 Geel Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OS2 - Geel, 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 9/125μm, 25 meter.

vanaf  €21.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0381.5 5m LC/APC LC/APC OS2 Geel Glasvezel kabel
 
vanaf  €16.01
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O2561.1 1m SC/APC SC/APC OS2 Geel Glasvezel kabel
 
vanaf  €20.50
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O2561.10 10m SC/APC SC/APC OS2 Geel Glasvezel kabel
 
vanaf  €21.90
Vergelijk 2 Prijzen

Meer EFB Elektronik artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...