Koop Online

 
Foto van EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel
 

EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel

EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel

Beste Prijs: €11.95 Bij Allekabels, Megekko

EAN: 4049759024864

Merk: EFB ELEKTRONIK

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
LC naar SC - 0.5 meter - Techtube Pro €11.95 Bezoek webwinkel
EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel €11.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0312.50 50m LC LC LSZH OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0312.50 50m LC LC LSZH OM3 Aqua Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 50 meter.

vanaf  €49.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O2513.7,5 Glasvezel kabel 7,5 m OS2 SC Geel
 

EFB Elektronik O2513.7,5 Glasvezel kabel 7,5 m OS2 SC Geel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OS2 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 9/125μm Single Mode OS2, LSZH, 7.5 meter.

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0312.25 25m LC LC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0312.25 25m LC LC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 25 meter.

vanaf  €29.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0314.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Turkoois
 

EFB Elektronik O0314.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Turkoois

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 0.5 meter.

vanaf  €9.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0314.1 1m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0314.1 1m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 1 meter.

vanaf  €10.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer EFB ELEKTRONIK artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...