Koop Online

 
Foto van EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel
 

EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel

Beste Prijs: €11.95 Bij Megekko, Allekabels

EAN: 4049759024864

Merk: EFB Elektronik

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
EFB Elektronik O0360.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m LSZH OS2 LC SC Geel €11.95 Bezoek webwinkel
LC naar SC - 0.5 meter - Techtube Pro €11.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0360.1-1.2 1m 2x LC 2x SC LSZH OS2 Geel Glasvezel kabel
 
€11.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0360.10-1.2 10m 2x LC 2x SC LSZH OS2 Geel Glasvezel kabel
 
€33.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0360.2-1.2 2m 2x LC 2x SC LSZH OS2 Geel Glasvezel kabel
 
€28.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0360.3-1.2 3m 2x LC 2x SC LSZH OS2 Geel Glasvezel kabel
 
€29.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0360.30 30m SC LC LSZH OS2 Geel Glasvezel kabel
 
€24.95
Meer Informatie

Meer EFB Elektronik artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...