Koop Online

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0320.15 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0320.15 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 15 meter.

vanaf  €17.99
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik LC-LC 9/125 25m 25m LC LC OS2 Geel Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik LC-LC 9/125 25m 25m LC LC OS2 Geel Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OS2 - Geel, 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 9/125μm, 25 meter.

vanaf  €21.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0310.3 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0310.3 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 3 meter.

vanaf  €9.99
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0310.7,5 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0310.7,5 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 7.5 meter.

vanaf  €12.49
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0312.10 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0312.10 Glasvezel kabel

De Glasvezel LC/LC 50/125µ OM3 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte...

vanaf  €17.79
Vergelijk 2 Prijzen

Meer artikelen >>