Koop Online

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0318.1-1.2 1m 2x SC 2x SC LSZH OM4 Violet Glasvezel kabel
 
€18.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0312.25 25m LC LC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0312.25 25m LC LC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 25 meter.

vanaf  €29.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0312.30 30m LC LC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 
€46.95
Meer Informatie

 
Foto van EFB Elektronik O0314.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Turkoois
 

EFB Elektronik O0314.0,5 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Turkoois

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 0.5 meter.

vanaf  €9.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0314.1 1m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0314.1 1m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM3, LSZH, 1 meter.

vanaf  €10.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer artikelen >>