Koop Online

 
Foto van EFB Elektronik O0318.20 20m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.20 20m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

EFB Elektronik O0318.20 20m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

Beste Prijs: €33.71 Bij Allekabels

EAN: 4049759065249

Merk: EFB Elektronik

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
SC - SC - 20 meter - Goobay €33.71 Bezoek webwinkel
EFB Elektronik O0318.20 20m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel €88.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0318.1 1m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.1 1m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OM4 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 1 meter.

vanaf  €10.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0318.10 10m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.10 10m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OM4 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 10 meter.

vanaf  €21.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0318.2 2m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.2 2m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OM4 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 2 meter.

vanaf  €11.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0318.5 5m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.5 5m SC SC OM4 Turkoois Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OM4 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 5 meter.

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0318.3 3m SC SC Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0318.3 3m SC SC Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - SC naar SC - OM4 2 x SC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 3 meter.

vanaf  €12.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer EFB Elektronik artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...