Koop Online

 
Foto van EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel

Beste Prijs: €11.95 Bij Allekabels, Megekko

EAN: 4049759024475

Merk: Noname

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
LC naar SC - 2 meter - Goobay €11.95 Bezoek webwinkel
EFB Elektronik O0314.2 2m LC SC OM3 Turkoois Glasvezel kabel €11.95 Bezoek webwinkel
Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, aqua, 2.0mm, 2m €15.90 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van EFB Elektronik O0310.3 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0310.3 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 3 meter.

vanaf  €9.99
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0310.7,5 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0310.7,5 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 7.5 meter.

vanaf  €12.49
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0320.15 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0320.15 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OM2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM2, LSZH, 15 meter.

vanaf  €17.99
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0360.1 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0360.1 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OS2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 9/125μm Single Mode OS2, LSZH, 1 meter.

vanaf  €10.99
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van EFB Elektronik O0360.2 Glasvezel kabel
 

EFB Elektronik O0360.2 Glasvezel kabel

Glasvezel Kabel - LC naar SC - OS2 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x SC Glasvezel Male, Full duplex 9/125μm Single Mode OS2, LSZH, 2 meter.

vanaf  €11.99
Vergelijk 3 Prijzen

Meer Noname artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...