Koop Online

 
Foto van E2000 simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro
 

E2000 simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro

E2000 simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro

Prijs: €15.00 Bij Allekabels

EAN: 4049759023867

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
E2000 simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro €15.00 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ST/ST simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro
 

ST/ST simplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro

Type: Singlemode Housing: Metal Sleeve: Ceramic PU: 1

€1.20
Meer Informatie

 
Foto van E2000/APC simplex adapter SM RDM, sleeve ceramic - Techtube Pro
 

E2000/APC simplex adapter SM RDM, sleeve ceramic - Techtube Pro

Type: Singlemode APC RdM Housing: green PU: 1

€15.25
Meer Informatie

 
Foto van SC/SC dpx. adapter APC single mode, sleeve ceramic - Techtube Pro
 

SC/SC dpx. adapter APC single mode, sleeve ceramic - Techtube Pro

Type: Singlemode APC Housing: Metal Sleeve: Ceramic PU: 1

€3.95
Meer Informatie

 
Foto van ST/SC duplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro
 

ST/SC duplex adapter single- mode, sleeve ceramic - Techtube Pro

Type: Singlemode Housing: blue Sleeve: Ceramic PU: 1 80550.1: Self-tapping screw 80715.1: Screw with M2 x 8 nut

€2.80
Meer Informatie

 
Foto van LC dpx. Adapter OM3/OM4 sleeve ceramic, aqua, SC spx. - Techtube Pro
 

LC dpx. Adapter OM3/OM4 sleeve ceramic, aqua, SC spx. - Techtube Pro

Type: Multimode OM3 Housing: aqua Sleeve: Ceramic PU: 1

€5.45
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...