Koop Online

Relevante producten

 
Foto van Digitus DN-82120-1 netwerk media converter
 

Digitus DN-82120-1 netwerk media converter

DIGITUS Gigabit media converter, RJ45 / SC Beschrijving: -Gigabit Ethernet-mediaconverter, multimode SC-connector, 850nm, tot 0,5 km Oplossing voor optische gegevensoverdracht -Bereik tot 0,5 km - Verzendt gegevens in hoge kwaliteit en biedt ook het...

€77.95
Meer Informatie

 
Foto van DeLOCK 82913 electriciteitssnoer
 

DeLOCK 82913 electriciteitssnoer

Molex kabel, Aansluiting 1: 2-Polig Molex Male, Aansluiting 2: 6-Polig SATA Female, 0.24 meter.

vanaf  €2.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van DeLOCK 82989 electriciteitssnoer
 

DeLOCK 82989 electriciteitssnoer

ATX 24-Polig verlengkabel, Aansluiting 1: 24-Polig ATX Male, Aansluiting 2: 24-Polig ATX Female, 0.3 meter.

vanaf  €4.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van DeLOCK 83184 electriciteitssnoer
 

DeLOCK 83184 electriciteitssnoer

Deze voedingskabel van Delock kan worden aangesloten op een 4-pins voedingspoort van een voeding en kan stroom leveren aan een floppy-drive. Specificaties: Connector: 4-pins voedingsconnector mannetje> 4-pins slappe vrouw Kabelmeter: 18 AWG Lengte:...

€3.95
Meer Informatie

 
Foto van DeLOCK 83286 electriciteitssnoer
 

DeLOCK 83286 electriciteitssnoer

Aansluiting 1: 5.5 x 2.1mm Female, Aansluiting 2: 2x 5.5 x 2.1mm Male, 0.5 meter.

vanaf  €2.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer artikelen >>