Koop Online

 
Foto van Aansluitbox - Techtube Pro
 

Aansluitbox - Techtube Pro

Aansluitbox - Techtube Pro

Prijs: €49.95 Bij Allekabels

EAN: 4049759036461

Merk: Techtube Pro

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Aansluitbox - Techtube Pro €49.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van 12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

12 LC - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 12 LC Duplex gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

 
Foto van 12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro
 

12 ST OS2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Gemonteerd 12 ST pigtails coloured OS2 aansluitingen Wordt geleverd met ST adapters Dimensies: 433x44.5x244 mm Maximaal 1 splice cassettes Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€99.95
Meer Informatie

 
Foto van 24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro
 

24 ST - 1U - Ongemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Ongemonteerd Dimensies: (W)x(H)x(D) 483x44.5x244 mm Maximaal 4 splice cassettes 24 ST gaten Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€39.95
Meer Informatie

 
Foto van 24 ST OM2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro
 

24 ST OM2 - 1U - Gemonteerd - Techtube Pro

19 inch Splice Box - Gemonteerd 24 ST pigtails coloured OM2 aansluitingen Wordt geleverd met ST adapters Dimensies: 433x44.5x244 mm Maximaal 1 splice cassettes Kleur: Licht grijs 1 Rack unit

€139.95
Meer Informatie

 
Foto van Buitenkabel - Techtube Pro
 

Buitenkabel - Techtube Pro

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2 Type: Grondkabel / Buitenkabel Spatwaterdicht, knaagdier en UV bestendig Aantal kernen: 1 Aantal glasvezels per kern: 4 Trekbelasting: 1200 N Buitendiameter: 6.8 mm Per meter.

€1.45
Meer Informatie

Meer Techtube Pro artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...