Koop Online

 
Foto van ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 2,00m snagless
 

ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 2,00m snagless

ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 2,00m snagless

Beste Prijs: €4.75 Bij Kabeldirect

EAN: 8716065206869

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 2m €4.75 Bezoek webwinkel
ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 2,00m snagless €5.45 Bezoek webwinkel
Utp c6 patch bn 2.00m - ACT €9.04 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 1,00m snagless
 

ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 1,00m snagless

CAT6 UTP patchkabel bruin ACT

vanaf  €3.45
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 1,50m snagless
 

ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 1,50m snagless

CAT6 UTP patchkabel bruin ACT

vanaf  €4.15
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 3,00m snagless
 

ACT UTP Patchkabel CAT6 Bruin 3,00m snagless

CAT6 UTP patchkabel bruin ACT

vanaf  €5.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL2320 200m 4x LC Multi kleuren Glasvezel kabel
 

ACT RL2320 200m 4x LC Multi kleuren Glasvezel kabel

Prefab kabel - een doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- DatacentersVoordelen:- Individueel testrapport per...

vanaf  €349.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT 15m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
 

ACT 15m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren

ACT 15 meter Multimode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers- Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

€153.50
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
2 m
Aansluiting 1:
RJ-45
Aansluiting 2:
RJ-45
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Soort kabel:
Cat6