Koop Online

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m

Beste Prijs: €15.95 Bij Megekko

EAN: 8716065245882

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m €15.95 Bezoek webwinkel
Sc/apc8 sc/pc duplex 3.00m - ACT €39.00 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €18.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-5M) 5m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-5M) 5m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
3 m
Kleur kabel:
Geel

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm