Koop Online

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m

Beste Prijs: €19.95 Bij Azerty, Megekko

EAN: 8716065245905

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar SC/PC enkele modus (M) - 10 m - glasvezel... €19.95 Bezoek webwinkel
ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-10M) 10m €19.95 Bezoek webwinkel
Sc/apc8 sc/pc duplex 10.00m - ACT €49.25 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-1M) 1m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m
 

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-3M) 3m

SC/APC8 - SC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

vanaf  €16.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van Sc/sc 50/125 duplex om4 50.00m - ACT
 

Sc/sc 50/125 duplex om4 50.00m - ACT

SC-SC 50/125µm OM4 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €82.76
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van St/sc 9/125 duplex 20.00m - ACT
 

St/sc 9/125 duplex 20.00m - ACT

SC-ST 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €33.05
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van St/st 62.5/125 duplex 3.00m - ACT
 

St/st 62.5/125 duplex 3.00m - ACT

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.20
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
10 m
Kleur kabel:
Geel

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm