Koop Online

ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m

Beste Prijs: €17.95 Bij Megekko

EAN: 8716065223743

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m €17.95 Bezoek webwinkel
St/sc 9/129 duplex 10.00m - ACT €36.75 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 15m (RL9915)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 15m (RL9915)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €20.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 20m (RL9920)
 

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 20m (RL9920)

LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €23.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
10 m
Aansluiting 1:
SC
Aansluiting 2:
ST
Kleur kabel:
Geel

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm