Koop Online

 
Foto van ACT RL9101 Glasvezel kabel
 

ACT RL9101 Glasvezel kabel

ACT RL9101 Glasvezel kabel

Beste Prijs: €21.46 Bij Azerty

EAN: 8716065171112

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Verbindingskabel - MT-RJ/PC multi-mode (M) naar LC/PC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel... €21.46 Bezoek webwinkel
ACT RL9101 Glasvezel kabel €21.95 Bezoek webwinkel
Lc/mtrj 62.5/125 dupl 1.00m - ACT €22.59 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.83
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1003 Glasvezel kabel
 

ACT RL1003 Glasvezel kabel

ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden...

vanaf  €17.83
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.35
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1015 Glasvezel kabel
 

ACT RL1015 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €26.30
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1 m
Aansluiting 2:
LC
Kleur kabel:
Geel

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
62,5/125 µm