Koop Online

 
Foto van ACT RL8803 Glasvezel kabel
 

ACT RL8803 Glasvezel kabel

ACT RL8803 Glasvezel kabel ): 55 dBIL (max.

Beste Prijs: €16.99 Bij Kabeldirect

EAN: 8716065245936

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT 3 meter OS2 9/125 Duplex Glasvezel Patchkabel SC(APC)/LC(PC) €16.99 Bezoek webwinkel
ACT RL8803 Glasvezel kabel €17.95 Bezoek webwinkel
Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar LC/PC enkele modus (M) - 3 m - glasvezel... €21.46 Bezoek webwinkel
Rl 8803 3.00m sc/apc8 lc/pc duplex - ACT €31.24 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1502 Glasvezel kabel
 

ACT RL1502 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.78
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van ACT RL1510 Glasvezel kabel
 

ACT RL1510 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van ACT RL1520 Glasvezel kabel
 

ACT RL1520 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €30.95
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van ACT RL3901 Glasvezel kabel
 

ACT RL3901 Glasvezel kabel

SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL7701 Glasvezel kabel
 

ACT RL7701 Glasvezel kabel

ACT 1 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

vanaf  €114.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
3 m
Kleur kabel:
Geel
Full duplex:
Ja

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm