Koop Online

 
Foto van ACT RL8801 Glasvezel kabel
 

ACT RL8801 Glasvezel kabel

ACT RL8801 Glasvezel kabel

Beste Prijs: €16.95 Bij Megekko

EAN: 8716065245912

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL8801 Glasvezel kabel €16.95 Bezoek webwinkel
Rl 8801 1.00m sc/apc8 lc/pc duplex - ACT €21.38 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1003 Glasvezel kabel
 

ACT RL1003 Glasvezel kabel

ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden...

€16.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1 m
Kleur kabel:
Geel
Full duplex:
Ja

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm