Koop Online

 
Foto van ACT RL8550 Glasvezel kabel
 

ACT RL8550 Glasvezel kabel

ACT RL8550 Glasvezel kabel

Beste Prijs: €51.37 Bij Allekabels

EAN: 8716065227482

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Lc/sc 50/125 dupl 50.00m - ACT €51.37 Bezoek webwinkel
Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar SC multimodus (M) - 50 m - glasvezel -... €57.76 Bezoek webwinkel
ACT RL8550 Glasvezel kabel €57.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1015 Glasvezel kabel
 

ACT RL1015 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €25.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
50 m
Aansluiting 1:
LC
Aansluiting 2:
SC
Kleur kabel:
Oranje
Full duplex:
Ja

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
50/125 µm