Koop Online

 
Foto van ACT RL7855 Glasvezel kabel
 

ACT RL7855 Glasvezel kabel

ACT RL7855 Glasvezel kabel

Prijs: €112.95 Bij Megekko

EAN: 8716065029918

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL7855 Glasvezel kabel €112.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1003 Glasvezel kabel
 

ACT RL1003 Glasvezel kabel

ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden...

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €20.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
5 m
Type glasvezel:
OM4
Aansluiting 1:
MPO/MTP
Aansluiting 2:
12x LC
Geslacht connector:
Mannelijk/Vrouwelijk
Kleur kabel:
Violet
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Multimode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
20 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1