Koop Online

 
Foto van ACT RL7852 2m MPO/MTP 12x LC OM4 Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL7852 2m MPO/MTP 12x LC OM4 Geel Glasvezel kabel

ACT RL7852 2m MPO/MTP 12x LC OM4 Geel Glasvezel kabel

Prijs: €95.95 Bij Megekko

EAN: 8716065029895

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL7852 2m MPO/MTP 12x LC OM4 Geel Glasvezel kabel €95.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1710 10m LC LC Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1710 10m LC LC Geel Glasvezel kabel

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish- EAN: 8716065322057 - Vendorcode: RL1710

€23.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel

Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per...

vanaf  €159.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel
 

ACT RL3301 Glasvezel kabel 1 m OS2 2x LC Geel

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €22.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel
 

ACT RL3302 Glasvezel kabel 2 m OS2 2x LC Geel

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €24.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel
 

ACT RL3303 Glasvezel kabel 3 m OS2 2x LC Geel

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €26.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
2 m
Type glasvezel:
OM4
Aansluiting 1:
MPO/MTP
Aansluiting 2:
12x LC
Geslacht connector:
Mannelijk/Vrouwelijk
Kleur kabel:
Geel
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Multimode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
20 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1