Koop Online

 
Foto van ACT RL7802 2 LED TV
 

ACT RL7802 2 LED TV

ACT RL7802 2 LED TV ): 0.

Beste Prijs: €124.95 Bij Kabeldirect, Megekko

EAN: 8716065029673

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT 2m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren €124.95 Bezoek webwinkel
ACT RL7802 2 LED TV €124.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT 0.5m 50/125µm OM3 - [RL9600]
 

ACT 0.5m 50/125µm OM3 - [RL9600]

LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 100 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren
 

ACT 100 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren

Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per...

vanaf  €289.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT 10m 50/125µm OM4 - [RL8710]
 

ACT 10m 50/125µm OM4 - [RL8710]

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: PaarsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm

vanaf  €28.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 10m 50/125µm OM4 - [RL9710]
 

ACT 10m 50/125µm OM4 - [RL9710]

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACTDiameter buitenmantel: 3mm

vanaf  €29.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 10m OM3 50/125 polarity A Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
 

ACT 10m OM3 50/125 polarity A Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren

ACT 10 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

€159.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
2 m
Soort kabel:
LSZH
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
MTP
Aansluiting 2:
MTP
Geslacht connector:
Mannelijk
Kleur kabel:
Geel
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Single-mode
Verlies van insertion:
0,35 dB
Reflectieverlies:
60 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1