Koop Online

 
Foto van ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel
 

ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel

ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel

Beste Prijs: €121.95 Bij Megekko

EAN: 8716065029666

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel €121.95 Bezoek webwinkel
ACT 1m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren €124.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL2322 Glasvezel kabel 220 m LSZH OS2 4x LC Geel
 

ACT RL2322 Glasvezel kabel 220 m LSZH OS2 4x LC Geel

Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt...

€339.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2323 Glasvezel kabel 230 m LSZH OS2 4x LC Geel
 

ACT RL2323 Glasvezel kabel 230 m LSZH OS2 4x LC Geel

Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt...

€399.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2324 Glasvezel kabel 240 m LSZH OS2 4x LC Geel
 

ACT RL2324 Glasvezel kabel 240 m LSZH OS2 4x LC Geel

Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt...

€409.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2325 Glasvezel kabel 250 m LSZH OS2 4x LC Geel
 

ACT RL2325 Glasvezel kabel 250 m LSZH OS2 4x LC Geel

Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt...

€429.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2326 Glasvezel kabel 260 m LSZH OS2 4x LC Geel
 

ACT RL2326 Glasvezel kabel 260 m LSZH OS2 4x LC Geel

Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt...

€439.00
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1 m
Soort kabel:
LSZH
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
MTP
Aansluiting 2:
MTP
Geslacht connector:
Vrouwelijk
Kleur kabel:
Geel
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Single-mode
Verlies van insertion:
0,25 dB
Reflectieverlies:
60 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1