Koop Online

 
Foto van ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel
 

ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel

ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel ): 0.

Beste Prijs: €124.95 Bij Kabeldirect

EAN: 8716065029666

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT 1m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren €124.95 Bezoek webwinkel
ACT RL7801 Glasvezel kabel 1 m LSZH OS2 MTP Geel €126.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel

Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per...

vanaf  €159.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren Kabellengte: 50 mBuitendiameter: 2 mmKabelmantel: LSZHConnector type: SC/LCConnector A: SC male (x2)Polishing A: APC8Connector B: LC male (x2)Polishing...

vanaf  €42.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 4 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 4 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

ACT 4 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Kabellengte: 4 m Buitendiameter: 2 mm Kabelmantel: LSZH Connector type: LC Connector A: LC male (x2) Polishing A: UPC Connector B: LC male (x2) Polishing B: UPC Kabelkleur:...

vanaf  €18.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1502 Glasvezel kabel
 

ACT RL1502 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.78
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van ACT RL1510 Glasvezel kabel
 

ACT RL1510 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 4 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...