Koop Online

 
Foto van ACT RL7732 12m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

ACT RL7732 12m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

ACT RL7732 12m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

Prijs: €171.95 Bij Megekko

EAN: 8716065029369

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL7732 12m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel €171.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua
 

ACT RL3400 Glasvezel kabel 0,5 m OM3 2x LC Aqua

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €20.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua
 

ACT RL3401 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Aqua

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €22.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3402 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Aqua
 

ACT RL3402 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Aqua

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €25.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua
 

ACT RL3403 Glasvezel kabel 3 m OM3 2x LC Aqua

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €28.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3405 Glasvezel kabel 5 m OM3 2x LC Aqua
 

ACT RL3405 Glasvezel kabel 5 m OM3 2x LC Aqua

Als uw patchkabels blootgesteld worden aan extreme omstandigheden kunt u kiezen voor armored patchkabels. Armored patchkabels worden ook gearmeerde of armoured fiber optic patchcables genoemd. Dit zijn patchkabels met metalen beschermlaag waardoor de...

vanaf  €34.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
12 m
Type glasvezel:
OM3
Aansluiting 1:
MPO/MTP
Aansluiting 2:
MPO/MTP
Geslacht connector:
Vrouwelijk/Vrouwelijk
Kleur kabel:
Aqua
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Multimode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
20 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1