Koop Online

 
Foto van ACT RL7702 2m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

ACT RL7702 2m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

ACT RL7702 2m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel ACT 2 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters- ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP¨ US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss) Kabellengte: 2 mKabelmantel: LSZH Kabelkleur: Aqua Glasvezelkabel: PatchcordConnector A: MTP (MPO) female (x1)Polishing A UPCConnector B: MTP (MPO) female (x1)Polishing B UPCPolariteit: ACategorie: OM3Fiber type: Multimode Buitendiameter: 3 mmKabelmantel: LSZH IL (max.

Beste Prijs: €119.95 Bij Kabeldirect

EAN: 8716065029222

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT 2m OM3 50/125 polarity A Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren €119.95 Bezoek webwinkel
ACT RL7702 2m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel €120.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL7703 3m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

ACT RL7703 3m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

ACT 3 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

vanaf  €124.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL7707 7m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

ACT RL7707 7m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

ACT 7 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

vanaf  €140.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL7715 15m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel
 

ACT RL7715 15m MPO/MTP MPO/MTP OM3 Aqua Glasvezel kabel

ACT 15 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenOntwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde,...

vanaf  €180.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1502 Glasvezel kabel
 

ACT RL1502 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.78
Vergelijk 4 Prijzen

 
Foto van ACT RL1510 Glasvezel kabel
 

ACT RL1510 Glasvezel kabel

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 4 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
2 m
Type glasvezel:
OM3
Aansluiting 1:
MPO/MTP
Aansluiting 2:
MPO/MTP
Geslacht connector:
Vrouwelijk/Vrouwelijk
Kleur kabel:
Aqua
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Multimode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
20 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
3 mm

Verpakking
Aantal:
1