Koop Online

 
Foto van ACT RL5003 Glasvezel kabel
 

ACT RL5003 Glasvezel kabel

Beste Prijs: €19.95 Bij Megekko

EAN: 8716065170931

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL5003 Glasvezel kabel €19.95 Bezoek webwinkel
Mtrj/sc 62.5/125 dupl 3.00m - ACT €26.75 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €13.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
 
 
€15.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €19.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
3 m
Aansluiting 2:
SC
Kleur kabel:
Oranje
Full duplex:
Ja

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-25 - 80 °C

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
62,5/125 µm