Koop Online

 
Foto van ACT RL4227 Glasvezel kabel
 

ACT RL4227 Glasvezel kabel

ACT RL4227 Glasvezel kabel Prefab kabel de doe het zelf oplossingPrefab glasvezelkabels worden veelal toegepast door de volgende doelgroepen: Installateurs muv glasvezel installateurs Automatiseerders DatacentersACT prefab kabels zijn geschikt voor indoor en outdoor gebruik, geschikt voor zowel horizontale als verticale installatie.

Prijs: €1050.00 Bij Megekko

EAN: 8716065375992

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL4227 Glasvezel kabel €1050.00 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1003 Glasvezel kabel
 

ACT RL1003 Glasvezel kabel

ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden...

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €17.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €21.95
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
270 m
Type glasvezel:
OM3
Aansluiting 1:
8x LC
Aansluiting 2:
8x LC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Transparant
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Multimode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
45 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-20 - 70 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
6 mm

Verpakking
Aantal:
1