Koop Online

 
Foto van ACT RL3901 Glasvezel kabel
 

ACT RL3901 Glasvezel kabel

Beste Prijs: €13.95 Bij Megekko

EAN: 8716065223897

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL3901 Glasvezel kabel €13.95 Bezoek webwinkel
Sc/sc 9/125 duplex 1.00m - ACT €20.49 Bezoek webwinkel
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m €20.55 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1001 Glasvezel kabel
 

ACT RL1001 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €13.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1002 Glasvezel kabel
 

ACT RL1002 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €14.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
 
 
€15.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL1005 Glasvezel kabel
 

ACT RL1005 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1010 Glasvezel kabel
 

ACT RL1010 Glasvezel kabel

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €19.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1 m
Aansluiting 1:
SC
Aansluiting 2:
SC
Kleur kabel:
Geel
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Sexe:
Mannelijk/Mannelijk

Overige specificaties
Materiaal:
PVC