Koop Online

 
Foto van ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

Beste Prijs: €47.95 Bij Megekko, Azerty

EAN: 8716065321982

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel €47.95 Bezoek webwinkel
Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar SC/APC enkele modus (M) - 50 m -... €47.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1610 10m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1610 10m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren- EAN: 8716065321937 - Vendorcode: RL1610

vanaf  €19.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1615 15m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1615 15m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren- EAN: 8716065321944 - Vendorcode: RL1615

vanaf  €22.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1620 20m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1620 20m 2x SC/APC 2x SC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren- EAN: 8716065321951 - Vendorcode: RL1620

vanaf  €25.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL2601 1m LC/APC LC/APC Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL2601 1m LC/APC LC/APC Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren- EAN: 8716065341225 - Vendorcode: RL2601

€18.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2602 2m LC/APC LC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL2602 2m LC/APC LC/APC Groen, Geel Glasvezel kabel

2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren- EAN: 8716065341126 - Vendorcode: RL2602

€19.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
50 m
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
2x SC/APC
Aansluiting 2:
2x SC/APC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Yellow,Green
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Single-mode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij