Koop Online

 
Foto van ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel

ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel

Beste Prijs: €16.62 Bij Azerty

EAN: 8716065321906

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar SC/APC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel... €16.62 Bezoek webwinkel
ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel €16.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT RL1601 1m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1601 1m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel

1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren- EAN: 8716065321890 - Vendorcode: RL1601

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL1605 5m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1605 5m 2x SC/APC 2x SC/APC Zwart, Rood, Geel Glasvezel kabel

5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren- EAN: 8716065321920 - Vendorcode: RL1605

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL7602 2m 2x LC 2x ST Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL7602 2m 2x LC 2x ST Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabel

2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en STconnectoren- EAN: 8716065338263 - Vendorcode: RL7602

vanaf  €16.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL3607 7m 2x SC 2x SC Zwart, Blauw, Rood Glasvezel kabel
 

ACT RL3607 7m 2x SC 2x SC Zwart, Blauw, Rood Glasvezel kabel

7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren- EAN: 8716065308426 - Vendorcode: RL3607

vanaf  €19.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT RL7601 1m 2x LC 2x ST Zwart, Blauw, Grijs, Rood Glasvezel kabel
 

ACT RL7601 1m 2x LC 2x ST Zwart, Blauw, Grijs, Rood Glasvezel kabel

1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en STconnectoren- EAN: 8716065338270 - Vendorcode: RL7601

vanaf  €15.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
2 m
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
2x SC/APC
Aansluiting 2:
2x SC/APC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Yellow,Black,Red
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Single-mode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Materiaal buitenmantel:
Halogeenvrij