Koop Online

 
Foto van ACT Pp1002 patchpanel 24p stp c5ecover
 

ACT Pp1002 patchpanel 24p stp c5ecover

ACT Pp1002 patchpanel 24p stp c5ecover

Beste Prijs: €63.95 Bij Megekko

EAN: 8716065261363

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT Pp1002 patchpanel 24p stp c5ecover €63.95 Bezoek webwinkel
Patchpanel 24p stp c5e+cover - ACT €71.78 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT AC4430
 

ACT AC4430

6 poorts, netwerkswitch, 10/100Mbps. 4x PoE 30W poorten- EAN: 8716065409239 - Vendorcode: AC4430

€59.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT AC4434
 

ACT AC4434

Breid uw beschikbare netwerkverbinding uit met de ACT AC4434 PoE Power over Ethernet Switch. De AC4434 is een 24poorts 10/100Mbps PoE Switch met 2 Gigabit combo/uplinkpoorten en kan worden gemonteerd in een 19 inch rack. Iedere PoE poort ondersteunt tot...

vanaf  €240.00
Vergelijk 2 Prijzen

 
 
 
vanaf  €32.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts
 

ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts

- Inclusief 1x splice cassette , 1 x splice houder voor 12 krimp lassen , kabelwartel M20 en 1 x Alu DIN rail clip.- Geschikt voor verschillende adapters: 12x LC(DX), SC(SX), ST(SX) of E2000 (DX)- 2 stuks kabel ingangen; 12 stuks pigtail ingangen- EAN:...

€50.90
Meer Informatie

 
Foto van ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter
 

ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter

Fiber optic LCLC duplex adapter multimode OM1/OM2 flens- EAN: 8716065312997 - Vendorcode: EA1005

€4.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties

Geen specificaties beschikbaar...