Koop Online

 
Foto van ACT OM4, SC-SC, 50/125, 50m
 

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 50m

Beste Prijs: €83.95 Bij Megekko

EAN: 8716065274509

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 50m €83.95 Bezoek webwinkel
Sc/sc 50/125 duplex om4 50.00m - ACT €158.50 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 
€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 
€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 
€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
 
€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
 
€12.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
50 m
Soort kabel:
OFC
Aansluiting 1:
SC
Aansluiting 2:
SC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Blauw
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag:
-40 - 85 °C

Overige specificaties
Materiaal:
PVC
Technische details:
OM4