Koop Online

 
Foto van ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m
 

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m

Beste Prijs: €60.95 Bij Megekko, Azerty

EAN: 8716065274493

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 30m €60.95 Bezoek webwinkel
Verbindingskabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 30 m - glasvezel -... €60.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€14.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€14.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€15.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
30 m
Soort kabel:
OFC
Aansluiting 1:
SC
Aansluiting 2:
SC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Blauw
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag:
-40 - 85 °C

Overige specificaties
Materiaal:
PVC
Technische details:
OM4