Koop Online

 
Foto van ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1.5m
 

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1.5m

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1.5m

Beste Prijs: €15.95 Bij Azerty, Megekko

EAN: 8716065274424

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Verbindingskabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 1.5 m - glasvezel -... €15.95 Bezoek webwinkel
ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1.5m €15.95 Bezoek webwinkel
Sc/sc 50/125 duplex om4 1.50m - ACT €26.25 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT 0.15m, 5.25 /SATA II 15p Intern 0.15m Molex (4-pin) SATA Multi kleuren
 

ACT 0.15m, 5.25 /SATA II 15p Intern 0.15m Molex (4-pin) SATA Multi kleuren

Intronics verloopkabel - Molex naar SATA - recht - 0,15 meter

vanaf  €3.95
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT 0.50m 15 Pin HD D-sub, M/F
 

ACT 0.50m 15 Pin HD D-sub, M/F

High Quality VGA verleng kabel Max. Resolutie: 1280 x 1080p (Monitorkabel), 0.5 Meter.

vanaf  €10.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 0.50m 15 Pin HD D-sub, M/M
 

ACT 0.50m 15 Pin HD D-sub, M/M

High Quality VGA Kabel Max. Resolutie: 1920 x 1080p (Monitorkabel), Afgeschermde kabel, 0.5 Meter.

vanaf  €10.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 0.5m Cat5e UTP - [IM5500]
 

ACT 0.5m Cat5e UTP - [IM5500]

CAT5E UTP CCA patchkabel rood

vanaf  €2.89
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT 0.5m Cat5e UTP - [IM5900]
 

ACT 0.5m Cat5e UTP - [IM5900]

CAT5E UTP CCA patchkabel zwart

vanaf  €2.89
Vergelijk 3 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1,5 m
Soort kabel:
OFC
Aansluiting 1:
SC
Aansluiting 2:
SC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Blauw
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag:
-40 - 85 °C

Overige specificaties
Materiaal:
PVC
Technische details:
OM4