Koop Online

 
Foto van ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL5903) 3m SC Geel Glasvezel kabel
 

ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL5903) 3m SC Geel Glasvezel kabel

ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL5903) 3m SC Geel Glasvezel kabel

Prijs: €21.95 Bij Megekko

EAN: 8716065351002

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL5903) 3m SC Geel Glasvezel kabel €21.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL5902) 2m SC Geel Glasvezel kabel
 

ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL5902) 2m SC Geel Glasvezel kabel

Kabel DuplexKleur GeelConnectoren MTRJ - SCVezel 9/125µm OS1Diameter MTRJ - SC mmKwaliteit Hoge kwaliteitMantel PVC- EAN: 8716065351453 - Vendorcode: RL5902

€18.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL5901) 1m SC Wit Glasvezel kabel
 

ACT MTRJ-SC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL5901) 1m SC Wit Glasvezel kabel

Kabel DuplexKleur GeelConnectoren MTRJ - SCVezel 9/125µm OS1Diameter MTRJ - SC mmKwaliteit Hoge kwaliteitMantel PVC- EAN: 8716065351194 - Vendorcode: RL5901

€17.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT MTRJ-MTRJ 62.5/125um OM1 Duplex 10m (RL6010)
 

ACT MTRJ-MTRJ 62.5/125um OM1 Duplex 10m (RL6010)

MTRJ-MTRJ 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

vanaf  €32.95
Vergelijk 3 Prijzen

 
Foto van ACT RL1710 10m LC LC Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL1710 10m LC LC Geel Glasvezel kabel

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish- EAN: 8716065322057 - Vendorcode: RL1710

€22.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel
 

ACT RL2308 80m 4x LC Geel Glasvezel kabel

Prefab kabel - een doe het zelf oplossing Prefab glasvezelkabels zijn ideaal voor de volgende doelgroepen:- Installateurs (muv installateurs gespecialiseerd in glasvezelinstallaties)- Automatiseerders- Datacenters Voordelen:- Individueel testrapport per...

vanaf  €159.95
Vergelijk 2 Prijzen

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
3 m
Aansluiting 2:
SC
Kleur kabel:
Geel

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter:
9/125 µm