Koop Online

 
Foto van ACT EA2003 SC/SC 1stuk(s) Blauw glasvezeladapter
 

ACT EA2003 SC/SC 1stuk(s) Blauw glasvezeladapter

Prijs: €2.95 Bij Megekko

EAN: 8716065351545

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT EA2003 SC/SC 1stuk(s) Blauw glasvezeladapter €2.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT EA1006 glasvezeladapter
 
€3.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2018 glasvezeladapter
 

ACT FA2018 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316049 - Vendorcode: FA2018

€126.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2019 glasvezeladapter
 

ACT FA2019 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316056 - Vendorcode: FA2019

€219.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2020 glasvezeladapter
 

ACT FA2020 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316100 - Vendorcode: FA2020

€124.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2022 glasvezeladapter
 

ACT FA2022 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316117 - Vendorcode: FA2022

€131.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Aantal connectors:
2
Aansluiting type:
SC/SC
Kleur van het product:
Blauw
Draad modus structuur:
Single-mode
Materiaal huls:
Zirkonium-keramiek
Categorie:
OS2

Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking:
1 stuk(s)