Koop Online

 
Foto van ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter
 

ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter

ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter

Prijs: €6.95 Bij Megekko

EAN: 8716065312997

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter €6.95 Bezoek webwinkel

Relevante producten

 
Foto van ACT EA1006 glasvezeladapter
 

ACT EA1006 glasvezeladapter

Fiber optic adapter SC duplex multimode OM2- EAN: 8716065313000 - Vendorcode: EA1006

€4.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2018 glasvezeladapter
 

ACT FA2018 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316049 - Vendorcode: FA2018

€134.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2019 glasvezeladapter
 

ACT FA2019 glasvezeladapter

- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- MPO-male Fanout unit 900 µm gekleurd- Quick lock- EAN: 8716065316056 - Vendorcode: FA2019

€229.00
Meer Informatie

 
Foto van ACT FA2024 glasvezeladapter
 

ACT FA2024 glasvezeladapter

Low loss fanout cassette van MTP-MPO naar 12 vezels LC/APC8 aansluiting.1x MTP naar 12x LC OS2 duplex APC 8° groenDe Quick lock cassette wordt geleverd met een testrapport en is geproduceerd volgens de hoge ACT standaard.Kleur: Groen (APC 8)Methode:...

vanaf  €135.50
Vergelijk 2 Prijzen

 
Foto van ACT FA2046 MPO/MTP 1stuk(s) Wit glasvezeladapter
 

ACT FA2046 MPO/MTP 1stuk(s) Wit glasvezeladapter

Low loss adapter 6 MTP®-MPO naar 6 MTP®-MPO adapters. Geschikt voor Singlemode en Multimode, is geproduceerd volgens de hoge ACT standaard.- Quick lock• Quick lock- EAN: 8716065357226 - Vendorcode: FA2046

€89.90
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Aantal connectors:
2
Aansluiting type:
LC/LC
Kleur van het product:
Ivoor
Draad modus structuur:
Multimode
Materiaal huls:
Keramisch
Duplex:
Ja
Categorie:
OM1

Verpakking
Aantal per verpakking:
1 stuk(s)