Koop Online

 
Foto van ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts
 

ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts

ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts

Prijs: €45.95 Bij Megekko

EAN: 8716065352108

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts €45.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT Fiber optic LC quad adapter OM1/OM2
 
€5.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT Fiber optic LC-FC simplex adapter
 
€32.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter
 
€17.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT Fiber optic SC-FC simplex adapter
 
€16.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT Fiber optic SC-ST simplex adapter
 
€5.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Netwerk
Aantal poorten:
12
Ondersteundende kabel types:
Fiber

Design
Kleur van het product:
Ivoor

Gewicht en omvang
Breedte:
130 mm
Hoogte:
130 mm
Diepte:
45,3 mm

Verpakking
Type verpakking:
Doos