Koop Online

 
Foto van ACT 1m 50/125µm OM4 - [RL8701]
 

ACT 1m 50/125µm OM4 - [RL8701]

ACT 1m 50/125µm OM4 - [RL8701]

Beste Prijs: €12.00 Bij Allekabels

EAN: 8716065274516

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
Lc/sc 50/125 duplex om4 1.00m - ACT €12.00 Bezoek webwinkel
ACT 1m Multimode 50/125 OM4 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC €13.95 Bezoek webwinkel
ACT 1m 50/125µm OM4 - [RL8701] €14.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van 15 polig fem. -> rj45 - ACT
 

15 polig fem. -> rj45 - ACT

Monteerbare heavy duty verloop adapter D-sub 15-polig - modulair

€9.84
Meer Informatie

 
Foto van 1unit mounting bracket - ACT
 

1unit mounting bracket - ACT

19 montagebeugel voor modulaire 8-poorts midspan PoE injector

€14.50
Meer Informatie

 
Foto van 230v verlengkabel ip44 10.00m - ACT
 

230v verlengkabel ip44 10.00m - ACT

230V verlengkabel schuko male - shuko female

€48.50
Meer Informatie

 
Foto van 230v verlengkabel ip44 25.00m - ACT
 

230v verlengkabel ip44 25.00m - ACT

230V verlengkabel schuko male - shuko female

€53.37
Meer Informatie

 
Foto van 230v verlengkabel ip44 5.00m - ACT
 

230v verlengkabel ip44 5.00m - ACT

230V verlengkabel schuko male - shuko female

€23.76
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
1 m
Type glasvezel:
OM4
Aansluiting 1:
LC
Aansluiting 2:
SC
Geslacht connector:
Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel:
Rood
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
50 µm
Bekleding diameter:
125 µm