Koop Online

 
Foto van ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Prijs: €13.95 Bij Megekko

EAN: 8716065003239

Merk: ACT

Toevoegen aan Shopping List

Geef een review

Google+
WhatsApp

Webwinkel Product Naam Prijs  
ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren €13.95 Bezoek webwinkel

Prijs op Bol.com:

Relevante producten

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren
 

ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving• Grade...

€13.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren
 

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC APC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving•...

€14.95
Meer Informatie

 
Foto van ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren
 

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC APC polish• Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd• Laser presision cleaving•...

€13.95
Meer Informatie

Meer ACT artikelen >>

Video Review

Productspecificaties


Kenmerken
Lengte snoer:
0,25 m
Soort kabel:
LSZH
Type glasvezel:
OS2
Aansluiting 1:
LC
Aansluiting 2:
LC
Geslacht connector:
Male connector / Male connector
Kleur kabel:
Geel
Full duplex:
Ja
Kern diameter:
9 µm
Bekleding diameter:
125 µm
Draad modus structuur:
Single-mode
Verlies van insertion:
0,2 dB
Reflectieverlies:
55 dB
Druksterkte:
90
Connector-materiaal:
Keramisch
RoHS compliance:
Ja

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf:
-25 - 80 °C

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel:
2 mm